Info pro rodiče

koncert vánoce

Zpráva ze dne Ne, 24 lis 2019

Info rodičům na týdny od 11. 11. do 1. 12. 2019

• ve čtvrtek 14. 11. mají děti ze třídy U Křemílka Svetříkový den. Prosíme rodiče, aby dali dětem do MŠ jejich oblíbený svetřík. Děkujeme
  • v pondělí 18. 11. proběhne v MŠ firmou Prima Vizus vyšetření zraku dětí. Rodiče mohou ještě děti na toto vyšetření přihlásit do pátku 15. 11. Vyšetření si hradí rodiče částkou 150,- Kč.
  • ve čtvrtek 21. 11. budeme mít v MŠ maňáskovou pohádku O drakovi – začátek bude až v 10:30 hodin
  • v pátek 29. 11. budeme mít v MŠ loutkovou pohádku Malý Mikuláš – začátek v 10:40 hodin
  • v měsíci listopadu mají děti plavecký výcvik pravidelně každý čtvrtek – dle rozpisu
  • Rodiče již nyní se připravujeme na vystoupení dětí při rozsvěcování vánočního stromu na náměstí v Pecce – neděle 1. 12. od 16:00 hodin. Vystupovat budou děti ze třídy U Vochomůrky. Prosíme rodiče, pokud mají, aby dali dětem starší dobové oblečení (po rodičích, prarodičích…) – čepice, vlněné šátky, šála, kabátky, kožíšky. Bližší informace podají učitelky z této třídy. Věříme, že ostatní děti s rodiči se na nás přijdou podívat a společně tak zahájíme adventní dobu.
  • V pátek 6. 12. bude od 17:00 hodin v kostele sv. Bartoloměje vánoční koncert s názvem Vůně Vánoc. Na tomto koncertě budou vystupovat oba pěvecké kroužky MŠ – Zvoneček a Sedmihlásek. Aby se nám vše dobře podařilo, budou mít děti v MŠ častěji pěvecký kroužek – sledujte rozpisy kroužků na jednotlivé týdny na průzorech u jednotlivých tříd – jsou vyvěšeny včas. Bližší informace o vystoupení v kostele budou podány rodičům včas.
  • V týdnu od 25. 11. budeme v MŠ sbírat s Čendou Časákem starý nepotřebný papír do sběru. Děkujeme všem, kteří nám pomohou.
Zpráva ze dne Po, 11 lis 2019

Informace rodičům - týdny od 14. do 31. 10. 2019

• V úterý 15. října půjdou děti ze třídy U Křemílka na dopolední vycházku s Aničkou. Prosíme rodiče, aby dali dětem vhodné oblečení do přírody. Děti přiveďte do 8:00 hodin. Děkujeme
  • Ve čtvrtek 17. října pořádáme pro rodiče s dětmi akci, která nese název
    (NEJEN) hraní interaktivně s podtitulem Pestrá paleta podzimního odpoledne.
    Přijďte si s námi „pohrát“ s interaktivními pomůckami, které MŠ má. Akce začíná v 15:00 hodin ve 2. třídě – U Vochomůrky.
    Těšíme se na Vás
  • V pátek 18. října obdobnou akci pořádáme pro žáky 1.třídy základní školy od 9:30 hodin.
  • Rodiče, v pondělí 21. října si můžete přijít s dětmi od 15:00 hodin vyrobit lampion. Vezměte si s sebou nůžky, ostatní potřebné pracovní materiály dostanete v MŠ.
  • Lampion budeme potřebovat na Lampionový průvod s ukládáním broučků k zimnímu spánku, který bude v pátek 25. října od 17:30 hodin. Sejdeme se u mateřské školy. Těšíme se na Vás. Přijďte si s námi užít pěkné chvíle při těchto obou akcích nejen pro děti z MŠ, ale i pro děti, které do naší MŠ nechodí.
  • V úterý 22. října budou mít děti v 1. třídě Lístečkový den. Prosíme rodiče, aby děti přivedli do 8:00 hodin
  • Podzimní prázdniny jsou v úterý 29. a ve středu 30. října. Prosíme Vás, nahlaste ve třídách, zda děti přijdou do MŠ. Provoz MŠ v těchto dnech bude od 6:30 do 15:30 hodin.
  • Plavecký výcvik je v těchto týdnech každý čtvrtek – 17., 24., a 31. 10.2019. (3.–5. lekce)
Zpráva ze dne St, 16 říj 2019

Informace pro rodiče na týdny od 16.9. do 4.10.2019

• Velké poděkování patří rodičům, kteří nám přišli pomoci na úklid školní zahrady v sobotu 14. 9. 2019. Počasí nám hodně přálo, ale rodičů přišlo hodně málo. Škoda, tak třeba zase jindy…
  • V pondělí 16. 9. půjdeme s dětmi ze třídy od Vochomůrky na dopolední vycházku. Děti přiveďte do 8:00 hodin do MŠ. Dejte jim vhodné oblečení, obuv, pláštěnku, batůžek. Svačinku, pití, ovoce budou mít z MŠ.
  • Ve středu 18. 9. půjdou na dopolední vycházku děti od Křemílka – malé děti. Stejně jako velké děti budou mít děti vhodné oblečení, obuv na vycházku do lesa. Děti přiveďte do 8:00 hodin do MŠ, před odchodem na vycházku budou děti ve školce svačit.
  • Ve čtvrtek 19. 9. se koná informativní schůzka rodičů v 1. třídě U Křemílka – malé děti. Schůzka je od 15:15 hodin.
  • Na sobotu 21. 9. bychom potřebovali dva – čtyři tatínky, kteří by nám přišli pomoci přestěhovat skříně ze skladů. Akce“ kulový blesk“ by začala v 9:00 hodin. Pokud přijdete, nahlaste se ve třídě učitelkám. Děkujeme za pochopení a pomoc.
  • Ve středu 25. 9. budou mít děti z 1. třídy - U Křemílka - Polštářkový den. Prosíme rodiče, aby dali dětem do MŠ malý oblíbený polštářek /pokud ho děti doma mají/.
  • Ve čtvrtek 3.10. začínají jezdit děti od Vochomůrky na plavecký výcvik – zkontrolujte plavky a nachystejte včas potřebné věci. Dětem, které nejezdily na plavecký výcvik v minulém školním roce, zajistíme koupací čepici. Rodiče uhradí cenu 40,- Kč ve třídě učitelkám. Děkujeme.
Zpráva ze dne Út, 17 zář 2019

Informace pro rodiče - prázdniny

Provoz mateřské školy o hlavních prázdninách:

Mateřská škola bude v provozu od 1. 7. do 12. 7. a od 19. 8. do 30. 8. 2019 v době od 6:30 do 15:30 hodin. Pravidelný provoz bude zahájen v pondělí 2. 9. 2019.

Hezké prázdniny, slunečné léto a hodně aktivního odpočinku přeje všem dětem i jejich rodičům celý kolektiv mateřské školy. Těšíme se na Vás opět v září 2019.

Schůzka rodičů před začátkem školního roku 2019/2020 bude v úterý 20. 8. 2019 od 15:30 hodin ve 2. třídě MŠ – U Vochomůrky. Rodiče, pokud je to možné, dostavte se na schůzku bez dětí. Děkujeme.

Zpráva ze dne Út, 2 čec 2019

Stránky:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Last ›