Děkujeme, chválíme

Velké poděkování mateřské školy patří mamince Filípka a Emičky Stránských, která věnovala mateřské škole dekorační materiály pro výtvarné a pracovní činnosti s dětmi.
Mnohokrát děkujeme

 

Děkujeme rodičům Mudrákovým, kteří podali písemný návrh pro ostatní rodiče týkající se zajíždění auty před mateřskou školu. Návrh je umístěn na hlavní nástěnce ve vestibulu školy. Děkujeme rodičům, kteří si je nejen přečetli, ale hlavně těm, kteří ho  budou respektovat a pomohou tak zvyšovat bezpečný pohyb dětí u mateřské školy.
Děkujeme

 

Přišla nám do školky pěkná zpráva, a tak se o ní s Vámi podělíme:
"Mile pani ucitelky,
S Ellinkou si myslime, ze Peckovska skolka je proste nejlepsi - diky za vsechno, co pro nas a deti poradate! Odpoledni velikonocni dilnicka byla bozi, deti tvorili jak o zavod - tu rychlost jakou Ella i Bertik pichali nadsene vetvicky do kvetinace je nezapomenutelna. Naramne jsme si to vsichni uzili!
Jeste jednou diky a moc se tesime na dalsi akce!
Blanka a Ella"

 

Děkujeme tatínkům, kteří nám přišli v pondělí 16.11.2015 pomoci umístit a upevnit vláček na školní zahradě. Na jaře na něm dokončíme poslední chybějící detaily, abychom si s příjemným jarním sluníčkem, mohli na něm vyjet. Poděkování patří těmto tatínkům: p. Jakubský, Erben , Mudrák, Murdych P. a Murdych J..

 

Děkujeme všem rodičům, prarodičům, kteří přišli se svými dětmi a vnoučaty na Lampionový průvod s ukládáním broučků k zimnímu spánku v pátek 23.10.2015. I přes velkou nemocnost a nepřítomnost dětí v současné době v mateřské škole se nám průvod vydařil.

Velké poděkování patří hasičům ze Lhoty (pan Jiřička Petr, Murdych Pavel, Pavel Radek, Zahradník Petr), kteří pro nás připravili oheň na opékání, vyzdobili prostory u hasičárny a zajistili občerstvení nejen pro děti, ale i dospělé.

Zvláštní poděkování udělujeme paní Věře Jiřičkové, která upekla kávové a jablkové řezy, které znamenitě chutnaly k výbornému čaji od paní uklízečky Hany Plotové.

Pochvalu dostanou i paní učitelky, které vše vymyslely, pro děti připravily malé dárky a s dětmi si průvod užívaly jako Čmelda, Brumda, Beruška a Maminka.

Veliké poděkování má od nás paní Petra Stárková, která dětem vyřezala nádhernou dýni, jež nám v současné době zdobí vchod do mateřské školy.

Tak zase za rok....i s dalšími kamarády.

 

Děkujeme všem rodičům, kteří nám přišli pomoci s úklidem po rekonstrukci mateřské školy  (paní Kupkové, Jiráskové, Matoušové, Růžičkové, Brock, Munzarové, panu Erbenovi, Plecháčovi).
Zároveň děkujeme pracovníkům z obecního úřadu a paním uklízečkám ze základní školy       (paní Hanušové, Burdejové, Tázlarové, Plotové).

Mnohokrát děkujeme za ochotu i kus pořádné práce!