Informace pro rodiče - prázdniny, schůzka na další škol. rok

Milí rodiče, milé děti,
v pátek 10. 7. 2020 se uzavře naše mateřská škola. Tentokrát je to ale zcela z jiných, a to příjemnějších důvodů. Čekají na nás letní prázdniny, dovolená, odpočinek. Přejeme všem hezké bezstarostné léto, hodně zážitků z cest a výletů, hodně sluníčka. Odpočívejte, užívejte si volných chvil a těšte se zase s námi v srpnu nebo v září na viděnou. Mateřská škola se po letních prázdninách znovu otevře v pondělí 17. 8., a to s prázdninovým provozem od 6:30 do 15:30 hodin. Pravidelný provoz MŠ od 6:30 do 16:00 hodin začne v úterý 1. 9. 2020. Schůzka se všemi rodiči dětí, které již chodí nebo začnou od září mateřskou školu navštěvovat, bude ve čtvrtek 20. 8. 2020 od 16:00 hodin v 2. třídě mateřské školy - U Vochomůrky. Prosíme rodiče, aby na tuto schůzku /pokud je to možné/ přišli bez dětí.

Děkujeme a těšíme se na Vás.

Hezké prázdniny